Kozmetické ošetrenia

BioPhyto — pre citlivú, problematickú, kuperóznu pleť

BioPhyto rada je určená pre citlivú, podráždenú, problematickú a kuperóznu pleť. Základom rady je tradičná receptúra spoločnosti CHRISTINA, ktorá je už roky známa svojou vysokou účinnosťou.

Jedno riešenie pre celú škálu kožných problémov: atopické ekzémy, kožné dermatitídy, akné, rozacea, cievne defekty, mastná, suchá seborea, podráždená pleť, citlivá pleť.

Prípravky rady BioPhyto obsahujú rastlinné extrakty: zelený čaj, červené korenie, tasmánske korenie, zázvor, škorica, komplex vitamínov B, extrakt akácie perzskej, bambucký olej, olej nechtíka.

LineE RepaiR — starostlivé relaxačné ošetrenie na oživenie pleti

Kozmetická rada LINE REPAIR bola stvorená po 4 ročnom výskume a vývoji, aby odpovedala potrebám náročných klientov po celom svete.

Ako rada LINE REPAIR pôsobí:

  • hĺbkovo čistí pleť
  • zásobuje bunky kyslíkom
  • odstraňuje odumreté kožné bunky
  • hĺbkovo hydratuje a rozjasňuje
  • omladzuje a vyhladzuje pleť
  • oživuje a regeneruje pokožku
  • pôsobí preventívne proti vzniku vrások
  • zanecháva pleť hladkú, jemnú a zjednotenú.

Profesionálna procedúra v kozmetickom salóne. Revolučné aktívne látky a technológie na mieru dnešného moderného sveta.

Rada je vhodná pre všetky typy pleti a všetky vekové kategórie.         

ForeveR YounG — rada ANTI-AGE, spomalenie prirodzeného starnutia pleti

Toto ošetrenie je zacielené na prevenciu biologického (genetického) starnutia pleti. Vyhladzuje drobné mimické vrásky, odstraňuje príznaky fotostarnutia, keratózy, zmeny štruktúr pleti.

Základnými komponentami tejto rady sú omladzujúce bioregulačne peptidy EGF, ETF (biologicky aktívne látky), aktívne hydratačné látky, proteíny a morské komponenty. Viditeľný efekt je už po prvom ošetrení.
Táto rada obsahuje omladzujúce peptidy. Obsahuje oligopeptidy, ktorých molekulárna váha nepresahuje 5000 daltonov, tie sú schopné preniknúť do hlboko položených vrstiev pokožky a pôsobiť tam ako faktor rastu.

IllustriouS — zosvetlenie, omladenie, korekcia hyperpigmetácie

Prípravky ILLUSTRIOUS majú schopnosť korigovať proces syntézy melanínu vyvolaný hormonálnymi zmenami, post-akné, vonkajšími faktormi z okolitého prostredia, UV žiarením a starnutím (starecká pigmentácia).
Kozmetická rada ILLUSTRIOUS:
— KOREKCIA hyperpigmentácie a účinné zosvetlenie pleti
— OMLADENIE pokožky, regenerácia a remineralizácia
— ŽIARIVÁ PLEŤ - rozjasnenie a vyrovnávanie farby pleti.

Najlepšie výsledky dosiahneme v kombinácií salónných procedúr a používaním prípravkov pre domácu starostlivosť.

ComodeX — efektívne odstránenie akné, postakné

Táto kozmetická rada je zacielená na efektívnu starostlivosť o aknóznu a problematickú pokožku. Hlavnou prednosťou ošetrenia COMODEX je to, že zvyšuje odolnosť pleti, jej schopnosť brániť sa nepriaznivým faktorom, pleť nasycuje potrebnými látkami a minerálmi. Vďaka tomu sa dá úspešne znížit frekvencia a stupeň postihnutia a predchádzať vzniku post-akné (jazvy, pigmentácia).
Prípravky majú výrazný sebostatický, keratolytický a antibakteriálny účinok, udržiavajú vlhkosť a kyslosť pokožky v rámci normy, zbavujú pokožku stagnujúcich a zápalových prejavov. Pleť sa stáva čistejšou, zlepšuje sa jej textúra a farba.

WisH — aktívne omladzujúce ošetrenie 40+

Toto exkluzívne ošetrenie pomôže vrátiť mladistvý vzhľad a krásu zrelej pleti. S vekom naša pokožka stráca omladzujúce a ochranné vlastnosti pokožky, vznikajú prvé známky starnutia: ľahké mimické vrásky, pigmentácia, zníženie tonusu a zmena kontúr tváre.

Prípravky WISH na základe fytoestrogénov, silných antioxidantov a myorelaxantov pôsobia proti viditeľným stopám starnutia, pomáhajú uvoľňovať a vyhladzovať mimické vrásky, podporujú tvorbu kolagénu a navracajú pleti mladistvý vzhľad.

Mimo iné stimulujú prirodzené mechanizmy pokožky proti starnutiu. K týmto zmenám dochádza vo vnútorných vrstvách pokožky, a následne sa pleť skutočne stáva mladšou ako funkčne, tak i vzhľadom. Prípravky majú výborný zosvetľujúci, rozjasňujúci a liftingový efekt.