Manikúra


Klasická manikúra

  • Ideálna pre všetkých, ktorí preferujú prirodzene upravené nechty. Ruky pôsobia čisto, upravene. Vhodná pre všetky dámy, pánov a aj slečny. Manikúra sa dá doplniť o lakovanie. 

Japonská manikúra

  • Je spôsob, ako udržať nechty nielen krásne, ale aj zdravé. Tento spôsob manikúry vznikol pred mnohými storočiami v Japonsku, poznáme ju aj pod názvom P-Shine. Všetky produkty, ktoré sa používajú pri tejto manikúre sú vyrobené z prírodných zložiek. Odporúča sa predovšetkým pre poškodené nechty (krehké, lámavé a štiepiace) . Vosk obsahuje vitamín A, E, keratín, včelí vosk a oxid kremičitý z Japonského mora. Nechty sa pekne lesknú, pre dosiahnutie pozitívnych výsledkov je dobré manikúru opakovať po cca 2 týždňoch.

Gél lak

  • Touto formou zabezpečíme, aby lakovanie vydržalo dlhšie, ako s klasickými lakmi. Pracujeme so značkou LUXIO , ktorá pochádza z Kanady. Nielen skvele na nechtoch vyzerá, ale má aj ochrannú funkciu. Pod takýmto povlakom sú nechty menej zranitelné, stávajú sa silnejšie, respektíve sa budú menej často lámať. Farby sú sýte, husté. Neobsahuje formaldehyd ani rozpúšťadlá, čím zapezpečí, aby nepôsobil negatívne na nechty. 100% PURE GEL FORMULA
  • Gél lak je potrebné dať vytvrdiť v UV/LED lampe

Masáž rúk

  • Aj ruky potrebujú dokonalý relax. Sú pomocníkom pri každodennej činnosti a sú neustále veľmi namáhané. Preto by sme mali dopriať aj rukám oddych a nechať ich zrelaxovať pri masáži rúk.
  • Masáž rúk prospieva svalovému systému, ochabnuté svaly tonizuje a posiľňuje. Uvolňuje napätie vo svaloch, podporuje krvný a lymfatický obeh.