Cenník SQT ošetrenie

          Biomicroneedling

       Prírodná revolúcia v starostlivosti o pleť.

                            Na redukciu akné, pigmentových škvŕn a omladenie pleti 

SQT Revitalizing (1h)

Ošetrenie zo Špongie z Kórejského pobrežia na akné, rozšírené póry, jazvičky, pigment.fľaky, vrásky Po ošetrení treba používať SPF50 niekoľko dní

89€

SQT resurfacing (1h)

Ošetrenie okamžite hojí AKNÉ! Je vhodné aj na jazvičky, obnovenie povrchu pleti, zmiernenie strí, post akné. Nová pleť za 7 dní! Ošetrenie s prírodnou špongiou Spongilla Spicule, ktorej telo obsahuje mikroihličky. Má jedinečné regeneračné schopnosti.

75€

SQT Anti-aging (1h 20min.)

Revolučné ošetrenie zamerané proti vráskam, ktoré obsahuje hydrolizovanú vodnú špongiu a je obohatené biopeptidami. Vďaka prirodzene vyskytujúcich sa mikroihčkám sa v pokožke vytvorí 3 milióny kanálikov, cez ktoré následne vchádza výživa do všetkých vrstiev pokožky. V pleti sa obnovia fibroblasty , tvorí sa kolagén a pleť je elastickejšia a mladšia.

129€


Unikátna technológia, ktorá Vám dá istotu, že každé ošetrenie dopadne podľa očakávaní.

Hubové spikuly sú druh kremičitých biologických mikroihličiek, ktoré sa získavajú zo sladkovodných húb. Dokážu stimulovať dermis pokožky a naštartovať povrchovú mikrocirkuláciu kože. Účinne dodávajú aktívne zložky do dermisovej vrstvy pokožky a zároveň aktivujú bazálne kožné bunky.

V priebehu 5 minút sa 3 - 5 000 000 prírodných kremičitých mikroihličiek zavedie priamo do dermisovej vrstvy prostredníctvom ručnej masáže.

Žiadne krvácanie, žiadne anestetikum a žiadne porušenie kože. SQT Bio Microneedling skracuje cyklus pokožky z 28 dní na 7 dní a dosahuje prirodzené, bezpečné a účinné fyzické omladenie.